VE-2R2M1JTR-0405
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VE-2R2M1JTR-0405
JLCPCB Part #
C249506
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 2000hrs@85℃ 4mm 5.3mm 63V ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS