RXC470M2WBK-1832
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXC470M2WBK-1832
JLCPCB Part #
C134617
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
18mm 3000hrs@105℃ 31.5mm 450V 47uF 7.5mm 745mA@100kHz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS