VZH472M1CTR-1816
MFR.Part #
VZH472M1CTR-1816
JLCPCB Part #
C249940
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 16.5mm 16V 18mm 4700uF 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS