VEU100M1VTR-0406
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEU100M1VTR-0406
JLCPCB Part #
C249727
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 3000hrs@105℃ 35V 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS