VUA220M1VTR-0606
MFR.Part #
VUA220M1VTR-0606
JLCPCB Part #
C249798
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-40℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 22uF 35V 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS