LSG821M2W--A3560
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG821M2W--A3560
JLCPCB Part #
C134906
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.42A@120Hz 2000hrs@105℃ 243mΩ@120Hz 35mm 450V 60mm 820uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS