RZW102M1EBK-1020
MFR.Part #
RZW102M1EBK-1020
JLCPCB Part #
C134673
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1000uF 10mm 20mm 25V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS