VZH332M1ETR-1816L
MFR.Part #
VZH332M1ETR-1816L
JLCPCB Part #
C20415472
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16.5mm 18mm 25V 3300uF ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS