RXJ101M2ABK-1020
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXJ101M2ABK-1020
JLCPCB Part #
C134620
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
100V 100uF 10mm 20mm 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS