RGA6R8M2GBK-1012G
MFR.Part #
RGA6R8M2GBK-1012G
JLCPCB Part #
C261381
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm 6.8uF ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS