OVZ391M1DTR-0812
MFR.Part #
OVZ391M1DTR-0812
JLCPCB Part #
C473428
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2000hrs@105℃ 20V 390uF 4.95A@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS