VZH331M1KTR-1616
MFR.Part #
VZH331M1KTR-1616
JLCPCB Part #
C249907
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 16.5mm 16mm 330uF 5000hrs@105℃ 80V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS