VZH330M1KTR-0810
MFR.Part #
VZH330M1KTR-0810
JLCPCB Part #
C249896
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 33uF 5000hrs@105℃ 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS