VZH152M1VTR-1816
MFR.Part #
VZH152M1VTR-1816
JLCPCB Part #
C249860
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-45℃~+105℃ 1500uF 16.5mm 18mm 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS