VZH331M1ETR-0810
MFR.Part #
VZH331M1ETR-0810
JLCPCB Part #
C249906
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 25V 330uF 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS