VZS151M1VTR-0810
MFR.Part #
VZS151M1VTR-0810
JLCPCB Part #
C249971
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 35V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS