RJA470M1HSA-0611P
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RJA470M1HSA-0611P
JLCPCB Part #
C134607
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS