VZH220M1ATR-0406
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZH220M1ATR-0406
JLCPCB Part #
C249862
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 22uF 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS