VE-100M1VTR-0505
MFR.Part #
VE-100M1VTR-0505
JLCPCB Part #
C249456
Package
SMD,D5xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 35V 5.3mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS