LS-681M2G--A3540
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LS-681M2G--A3540
JLCPCB Part #
C134889
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 35mm 400V 40mm 680uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS