VUX101M1HTR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VUX101M1HTR-1010
JLCPCB Part #
C3029719
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+135℃ 100uF 10mm 10mm 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS