VZH680M1HTR-0810
MFR.Part #
VZH680M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C249948
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 5000hrs@105℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS