OVK151M1VTR-1013
MFR.Part #
OVK151M1VTR-1013
JLCPCB Part #
C250066
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.6mm 150uF 2.6A@100kHz 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS