LSG151M2W---2530
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LSG151M2W---2530
JLCPCB Part #
C134896
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.327Ω@120Hz 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 450V 700mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS