VE-681M1ETR-1313
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VE-681M1ETR-1313
JLCPCB Part #
C249562
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@85℃ 25V 680uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS