RGA101M2CBK-1320
MFR.Part #
RGA101M2CBK-1320
JLCPCB Part #
C335075
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
100uF 12.5mm 160V 2000hrs@105℃ 20mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS