VEU100M1VTR-0506
MFR.Part #
VEU100M1VTR-0506
JLCPCB Part #
C249728
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10uF 3000hrs@105℃ 35V 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS