REA472M1VBK-1836
MFR.Part #
REA472M1VBK-1836
JLCPCB Part #
C384621
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
18mm 3000hrs@85℃ 35.5mm 35V 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS