HBV470M1KTR-1010
MFR.Part #
HBV470M1KTR-1010
JLCPCB Part #
C3031594
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 10mm 47uF 80V ±20% SMD,D10xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS