VEJ221M1HTR-1010
MFR.Part #
VEJ221M1HTR-1010
JLCPCB Part #
C176670
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 50V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS