OVZ272M0ETR-1013
MFR.Part #
OVZ272M0ETR-1013
JLCPCB Part #
C250103
Package
SMD,D10xL12.6mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.6mm 2.5V 2000hrs@105℃ 2700uF 5.6A@100kHz ±20% SMD,D10xL12.6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS