VE-101M1CTR-0607
MFR.Part #
VE-101M1CTR-0607
JLCPCB Part #
C249466
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 16V 2000hrs@85℃ 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS