OCV221M1CTR-1010
MFR.Part #
OCV221M1CTR-1010
JLCPCB Part #
C134857
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 4.2A@100kHz 5mm ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS