RZW681M1HBK-1330
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RZW681M1HBK-1330
JLCPCB Part #
C335070
Package
Plugin,D12.5xL30mm
Description
10000hrs@105℃ 12.5mm 30mm 50V 5mm 680uF ±20% 插件,D12.5xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS