ORZ471M0JBK-0608
MFR.Part #
ORZ471M0JBK-0608
JLCPCB Part #
C434469
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 470uF 5.6A@100kHz 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS