REA220M2EBK-1320
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
REA220M2EBK-1320
JLCPCB Part #
C134531
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 22uF 250V 3000hrs@85℃ 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS