LS-471M2G--A3530
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
LS-471M2G--A3530
JLCPCB Part #
C134887
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS