RZW472M1EBK-1836
MFR.Part #
RZW472M1EBK-1836
JLCPCB Part #
C335065
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 25V 35.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS