RGA471M1EBK-0815G
MFR.Part #
RGA471M1EBK-0815G
JLCPCB Part #
C311643
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
15mm 2000hrs@105℃ 25V 3.5mm 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS