RZW102M1ECC-1030
MFR.Part #
RZW102M1ECC-1030
JLCPCB Part #
C882146
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 25V 30mm ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS