VZT470M1HTR-0606L
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZT470M1HTR-0606L
JLCPCB Part #
C5266064
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 47uF 5.8mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS