MAL212514222E3
MFR.Part #
MAL212514222E3
JLCPCB Part #
C3308208
Package
Plugin,D10xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 145mΩ@100Hz 2200uF 660mA@10kHz ±20% 插件,D10xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS