OCV181M1CTR-1008
MFR.Part #
OCV181M1CTR-1008
JLCPCB Part #
C250006
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 180uF 2000hrs@105℃ 3.43A@100kHz 7.7mm ±20% SMD,D10xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS