VEJ220M1VTR-0605
MFR.Part #
VEJ220M1VTR-0605
JLCPCB Part #
C249609
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS