VES220M1CTR-0405
MFR.Part #
VES220M1CTR-0405
JLCPCB Part #
C134793
Package
SMD,D4xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 22uF 4mm 5.3mm ±20% SMD,D4xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS