VZH332M0JTR-1316
MFR.Part #
VZH332M0JTR-1316
JLCPCB Part #
C249909
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 16mm 3300uF 5000hrs@105℃ 6.3V ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS