RXW471M1HBK-1320
MFR.Part #
RXW471M1HBK-1320
JLCPCB Part #
C311655
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
1.5A@100kHz 12.5mm 20mm 470uF 50V 5mm 60mΩ@100kHz 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS