ORK331M1CCC-0808
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
ORK331M1CCC-0808
JLCPCB Part #
C434468
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 3.5mm 330uF 5000hrs@105℃ 8mm 8mm ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS