RZW102M1VBK-1325
MFR.Part #
RZW102M1VBK-1325
JLCPCB Part #
C134675
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
1000uF 12.5mm 25mm 35V 5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS