RXQ331M2DBKF1836
MFR.Part #
RXQ331M2DBKF1836
JLCPCB Part #
C311663
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 200V 3.218A@100kHz 330uF 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS